تعمیرات تخصصی کفش ( تعمیر کفش ورزشی و پوتین ) در تبریز

کفش درواقع پاافزاری است برای محافظت و راحتی پای آدم به هنگام انجام کارهای گوناگون. پای آدم دارای استخوان‌ های بیشتری نسبت به هر اندام دیگری از بدن می‌ باشد و در برابر خطرهای محیطی همچون سنگ‌ های تیز و زمین داغ آسیب‌ پذیر است که کفش در برابر این آسیب‌ ها از پا محافظت می‌ کند. طراحی کفش‌ ها در طول زمان تغییرات بسیاری پیدا کرده، که ظاهر آن در اصل با کارکرد آن بستگی داشته‌است. کفش‌ های امروزی در شیوه، پیچیدگی و هزینه تفاوت گسترده‌ای دارند. امروزه در طراحی کفش‌ ها جنبه آراستگی آن نیز در نظر گرفته می‌ شود.

قدیمی‌ ترین کفش چرمی جهان متعلق به آذربایجان و شهر تبریز با قدمت تاریخی ۵ هزار و ۵۰۰ سال است که هم‌ اکنون در موزه ارمنستان نگهداری می‌ شود.

تعریف توضیحاتی درمورد انواع کفش ها در تبریز

طیف گسترده‌ای از کفش‌ ها، برای استفاده روزمره و عمومی یا رسمی افراد مختلف ساخته می‌ شوند. این کفش‌ ها اغلب دارای زیره‌ ای ضخیم و رویه‌ ای نرم‌ تر از جنس چرم یا مصنوعات مشابه چرم هستند. ممکن است رویه کفش کاملاً پوشیده یا نیمه پوشیده و دارای منفذ باشد به گونه‌ ای که پاها از درون کفش دیده شود. انواع کفش‌ های معمولی عبارتند از:

تعریف اصطلاحاتی در خصوص خدمات تعمیرات تخصصی کفش در تبریز

هر کفشی باتوجه به جنس و کیفیت آن و نحوه استفاده توسط صاحب کفش ممکن است بعد از گذشت مدتی از استفاده، پاره شود و یا نیاز به تعمیر داشته باشد. اما باید این مورد را در نظر داشت که بعضی کفش ها ممکن است قابل تعمیر نباشند و یا به دلایلی همچون هزینه زیاد تعمیر و یا از دست رفتن فرم و شکل اولیه بعد از تعمیر ما را مجبور به خرید کفش جدید و منصرف شدن از تعمیر آن شویم. تعمیر کفش با روش هایی نظیر ترمیم زیره کفش، تعویض کف کفش، دوختن کفش پاره و ترمیم پاشنه کفش، … انجام می شود و این فرایند با استفاده از ابزارهایی مانند انواع میخ، نخ کفاشی، چسب، کفی، سرپاشنه زنانه و مردانه، سمباده، اَسِتون، تینر یا بنزین، بند کفش، واکس، سوزن، برس‌های واکس زنی یا فرچه و قیچی انجام می شود.

شرایط گارانتی به هنگام آسیب دیدن کفش در تبریز

کفش نیز مانند سایر محصولات گارانتی دارد و به هنگام خرید فش از فروشگاه کفش در تبریز، برگه ای شامل اطلاعات کفش که روی آن گارانتی فش نیز نوشته شده به مشتری تحویل داده شده که با شرایط زیر می توان درصورت آسیب دیدن کفش، به فروشگاهی که از آن خرید کرده اید مراجعه کنید و کفش خود را تعمیر یا تعویض نمایید.