آموزش تعمیر موبایل در تبریز

در این بخش میتوانید مجموعه های آموزش دهندگان موبایل در تبریز مشاهده نمایید . اگر شما آموزشگاه معتبر دارید میتوانید آگهی خود را در این بخش درج نمایید تا سایر کاربران بتوانند در سراسر استان آگهی شما را مشاهده نمایند.

افرادی که دارای گوشی موبایل می باشند معمولا دارای مشکلات متعددی خواهند بود که بسیار آزاردهنده می باشد. امکان دارد بعضی از کاربران با نحوه تعمیر موبایل آشنایی نداشته باشند. در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه آموزش تعمیر موبایل آشنا کنیم. روش ها و راه حل های بسیاری وجود دارند که می توانند تاثیر بسیار مثبتی بر روی حل کردن مشکل داشته باشند.

آموزش تعمیر موبایل در تبریز چگونه انجام می گیرد؟

افرادی که دارای گوشی موبایل می باشند معمولا دارای مشکلات متعددی خواهند بود که بسیار آزاردهنده می باشد. امکان دارد بعضی از کاربران با نحوه تعمیر موبایل آشنایی نداشته باشند. در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه آموزش تعمیر موبایل آشنا کنیم.

 

شناسایی قطعات تلفن همراه در آموزش تعمیر موبایل در تبریز

یکی از اقدامات مهم در آموزش تعمیر موبایل شناسایی قطعات میباشد، قطعات موبایل عبارتند از:

 • صفحه نمایش
 • باتری
 • سیستم روی یک چیپ یا SoC
 • حافظه و فضای ذخیره سازی
 • مودم ها
 • دوربین
 • سنسورها

اولین راه برای آموزش تعمیر موبایل در تبریز

امکان دارد که شما با گوشی خود دچار مشکل های فراوانی از جمله مشکل در گجت ها شده باشید. برای اینکه بتوانید این مشکل را رفع کنید، باید آموزش تعمیر موبایل را به درستی پیگیری کنید. روش ها و راه حل های بسیاری وجود دارند که می توانند تاثیر بسیار مثبتی بر روی حل کردن مشکل داشته باشند. بیشتر کاربران تلفن همراه با نحوه تعمیر و یافتن مکانی که با مشکل دچار شده است آشنایی ندارند. در این مقاله قصد داریم شما را با مشکل هایی که ممکن است در گوشی های تلفن همراه وجود داشته باشد آشنا کنیم و نحوه آموزش تعمیر موبایل را با شما در میان بگذاریم.

خالی شدن شارژ در گوشی های تلفن همراه

هنگام آموزش تعمیر موبایل به شما آموزش می دهند که چگونه از خالی شدن شارژ گوشی جلوگیری کنید یا مشکل مربوط به آن را رفع کنید. در صورتی که باتری گوشی شما هنگام شارژ زود خالی شود یا به بیان دیگر گوشی توانایی نگه داشتن شارژ را نداشته باشد، باید به فکر تعمیر آن بیفتید اما قبل از آن شما باید میزان انرژی مصرفی دستگاه را کاهش دهید. برای مثال:

 • می توانید نور صفحه نمایش موبایل خود را کم کنید.
 • اتصال های غیر ضروری مانند بلوتوث را قطع کنید.
 • موبایل دیتا و غیره را خاموش کنید.
 • صفحه نمایش گوشی را در صورتی که به آن نیاز ندارید روشن نگذارید.

این عوامل می توانند با مشکل خالی شدن شارژ گوشی مقابله کنند. در صورتی که شدت خالی شدن شارژ باتری گوشی شما به حدی زیاد است که هیچ یک از راه حل های بالا نتواند بر روی آن تاثیر بگذارد، باید باتری گوشی خود را تعویض کنید. توجه داشته باشید که تعویض باتری گوشی باید توسط فردی انجام بگیرد که قابل اعتماد باشد، زیرا امکان دارد باتری موبایل تقلبی باشد و این کاملا به ضرر موبایل شما خواهد بود.

ناخوشایند ترین اتفاق برای افرادی که از گوشی‌های موبایل استفاده میکنند شارژ نشدن گوشی می باشد. امکان دارد شما گوشی خود را به شارژ بزنید اما شارژ نشود، مشکل از کجاست؟ عوامل بسیاری وجود دارند که می توانند بر روی شارژ نشدن گوشی تاثیر بگذارند و باعث بروز این مشکل در تلفن همراه شما شوند. برای مثال ممکن است شارژری که از آن استفاده می‌کنید خراب باشد یا پریز برق خانه شما دچار مشکل شده باشد.

 

در صورتی که مشکل شما با هیچ یک از عوامل بالا رفع نشد، باید به تعمیر سخت افزاری تلفن همراه خود روی بیاورید، زیرا امکان دارد مشکل از اجزای داخلی تلفن همراه شما باشد و به احتمال بسیار زیاد برد USB و سوکت شارژ موبایل شما نیاز به تعویض داشته باشد. برای اینکه کارشناسی دقیق تری صورت بگیرد و تعمیر موبایل شما بدون مشکل انجام بگیرد به افرادی مراجعه بکنید که در این کار بسیار مهم می باشند.

تایپ اشتباه کلمات

تایپ اشتباه کلمات یکی دیگر از مشکلات رایج در گوشی های موبایل است. بسیار آزاردهنده است که کلمات به صورت اشتباه تایپ شوند. برای آموزش تعمیر موبایل و رفع مشکل تایپ اشتباه کلمات باید بگوییم که امکان دارد شما با صفحه کلید یا کیبورد های لمسی مجازی آشنا نباشید. همچنین در صورتی که صفحه کلیدهای مجازی با دکمه های کوچک را به کار بگیرید می تواند در تایپ اشتباه دخیل باشد. برای آموزش تعمیر موبایل و رفع این مشکل باید بگوییم که تنها راه حل این است که توانایی خود را در استفاده از کیبورد های لمسی افزایش بدهید.

در بعضی از موارد امکان دارد تایپ اشتباه به دلیل کلمات از پیش تعیین شده توسط کیبورد باشد. کیبورد های مجازی معمولاً قابلیت پیش بینی و تصحیح خودکار کلمات را دارند که قابلیتی بسیار کاربردی است. اما به علت این که ما ایرانیها معمولاً با حروف انگلیسی فینگلیش تایپ میکنیم، کیبورد مجازی گوشی در شناسایی کلمات دچار مشکل می شود و کلمات را به طور اشتباه شناسایی و تایپ می کند برای اینکه این مشکل را رفع کنید باید قابلیت پیش بینی کلمات را در کیبورد غیر فعال کنید.

آموزش تعمیر موبایل در تبریز و باز شدن خودکار برنامه ها

یکی دیگر از مشکلاتی که در آموزش تعمیر موبایل وجود دارد و برای بسیاری از افراد بسیار آزاردهنده می باشد، باز شدن خودکار برنامه ها در تلفن همراه می باشد. مشکل باز شدن خودکار برنامه ها بیشتر برای کاربران گوشی‌های اندرویدی اتفاق می افتد. برای مثال تصور کنید شما در حال تنظیم گوشی موبایل خود هستید که ناگهان وارد اپلیکیشن اینستاگرام می‌شوید و این اپلیکیشن به صورت خودکار در موبایل شما باز می شود و شما وارد صفحه اینستاگرام خود میشوید. حتی امکان دارد در اینستاگرام و تلگرام شما وارد پیج و کانال های ناشناخته شوید. این مشکل بیشتر برای کاربران گوشی‌های اندرویدی وجود دارد اما در بعضی از موارد در آیفون و آیپد های اپل هم شاهد بروز این مشکل بوده ایم.

 

برای اینکه بتوان از باز شدن خودکار برنامه ها در اندروید جلوگیری کرد باید به دنبال اپلیکیشن مخربی باشید که باعث به وجود آمدن این مشکل شده است. توجه داشته باشید که مشکل باز شدن خودکار برنامه ها فقط مربوط به یک اپلیکیشن خاص نیست و امکان دارد در هر گوشی به نحو متفاوتی این مشکل نمایان شود و یک اپلیکیشن خاصی را اجرا کند. راه حلی که در آموزش تعمیر موبایل جهت رفع مشکل باز شدن خودکار برنامه بیان می کنند این است که در ابتدا برنامه های مخرب و ویروسی موجود در تلفن همراه شناسایی شود و سپس برای رفع مشکل اقدام شود. در صورتی که با هیچ یک از راه حل هایی که بیان شد مشکل موبایل شما حل نشد باید آن را به دست تعمیرکاری بسپارید که بسیار مجرب می باشد تا تلفن همراه شما را به طور کامل عیب یابی کند و مشکل آن را رفع کند.