تعمیر تبلت در تبریز
تعمیر تبلت در تبریز

مرکز تعمیر انواع تبلت در تبریز | معرفی بهترین تعمیرکاران تبلت

هنگام تعمیر تبلت و موبایل در می یابیم که این دو از نظر طراحی ساختار تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و هر دو بر یک پایه و اصول طراحی شده اند. برای طراحی تبلت از روش‌های مختلفی استفاده میشود و بیشتر کمپانی ها از افرادی برای طراحی تبلت استفاده می‌کنند که در این زمینه باهوش می باشند.

مهم ترین نکات هنگام تعمیر تبلت

هنگام تعمیر تبلت در تبریز و موبایل در می یابیم که این دو از نظر طراحی ساختار تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و هر دو بر یک پایه و اصول طراحی شده اند. برای طراحی تبلت از روش‌های مختلفی استفاده میشود و بیشتر کمپانی ها از افرادی برای طراحی تبلت استفاده می‌کنند که در این زمینه باهوش می باشند و با طراحی الگوریتم ها و روش های نوین توانایی طراحی یک تبلت خوب و کارآمد را داشته باشند. تمامی کمپانی هایی که در زمینه تولید تبلت و دستگاه فعالیت میکنند، خود را آپدیت می کنند. در صورتی که کمپانی ها خود را آپدیت نکنند از رقبای خود عقب می‌افتند. برای اینکه این کمپانی‌ها بتوانند به خوبی پیشرفت کنند و به رقابت با سایر کمپانی ها بپردازند همیشه و در همه حال در حال یادگیری روشهای نوین می‌باشند.

به علت اینکه در گذشته از موبایل و کامپیوتر بسیار زیاد استفاده می شد، گجت دیگری به نام تبلت به بازار تکنولوژی معرفی شد و در اختیار مردم قرار گرفت. این دستگاه روز به ‌روز کارایی بیشتری پیدا می کند و در ابعاد مختلف می توانید آن را با خود حمل کنید. تبلت دارای امکاناتی مانند بلوتوث و وای‌فای می باشد که این امکانات در تبلت بسیار قوی می باشند.

 در گذشته تصور اینکه بتوان کامپیوتری را در ابعاد ۷ تا ۱۰ اینچ در جیب خود و یا کیف تان قرار دهید و به همراه خود حمل کرد، امری باور کردنی نبود. اما امروزه با استفاده از فناوری و تکنولوژی تمامی این تصورات قابل اجرا می باشد. در حال حاضر تبلت های وجود دارند که سی پی یو و واحد پردازش مرکزی آنها از رایانه نیز قوی‌تری می باشد.

هنگام تعمیر تبلت در تبریز چند نوع تبلت داریم؟

هنگام تعمیر تبلت توجه داشته باشید که تبلت ها به دو شکل مختلف به بازار ارائه شده اند:

1)     تبلت هایی که صفحه کلید یا کیبورد با آنها متصل است.

2)     تبلت هایی که بدون کیبورد می باشند که کیبورد با آنها متصل میشود.

تبلت هایی که بدون کیبورد می باشند، شباهت بسیار زیادی به لپ‌تاپ دارند و شاید دیگر تبلت به نظر نرسند. در واقع می توان گفت که این تبلت ها  لپ تاپ های کوچک و زیبایی می باشند که بسیار سبک است. همه تبلت  که بدون کیبورد هستند از نظر شباهت بسیار به موبایل‌ نزدیک می باشند. در واقع می‌توان گفت تبلت همان گوشی موبایل هوشمند در ابعاد بزرگتر می باشد.

آیا تبلت ها دچار مشکل می شوند؟

هنگام تعمیر تبلت در تبریز متوجه خواهید شد که تبلت ها نیز مانند دیگر لوازم الکترونیکی ایراداتی پیدا می کنند. برای مثال یکی از مشکلات رایج هنگام تعمیر تبلت شکستگی می باشد. هنگامی که تبلت از دستمان می افتد و یا به هر دلیل دیگری ضربه می خورد، اولین ایرادی که در آن پیدا می‌شود صفحه نمایش ال سی دی آن می باشد، زیرا صفحه نمایش تبلت جزو آسیب پذیرترین قسمت هر تبلت می باشد. در تعمیر تبلت این صفحه  متوجه خواهید شد که صفحه تبلت با یک روکش نازک که از جنس پلاستیک می باشد همراه است. در تعمیر تبلت در صورتی که تبلت ضربه دیده باشد، اولین احتمالی که هنگام تعمیر تبلت، تعمیرکار میدهد، ضربه به تاچ و ال سی دی می باشد. مشکل دیگری که امکان دارد ضربه خوردگی برای تبلت به وجود بیاورد، این است که در صورت پخش موزیک یا هر نوع صدای دیگری امکان دارد که صدا با خش خش یا با نوعی ویز ویز همراه باشد که بسیار اعصاب خرد کن است‌. در این حالت باید حتماً تعویض یا تعمیر تبلت انجام بگیرد.

امکان دارد که میکروفون از جای اصلی خود خارج شده باشد و باعث به وجود آمدن مشکلاتی نظیر رفت و آمد صدا و غیره باشد. از دیگر ایراداتی که هنگام ضربه خوردن به تبلت ممکن است برای تبلت به وجود بیاید خرابی سوکت شارژ می باشد.

تعمیر انواع تبلت در تبریز
تعمیر انواع تبلت در تبریز

آیا هزینه تعمیر تبلت در تبریز بالا است؟

پس از اینکه تبلت باز شد و عیب یابی شد، هزینه تعمیر به مشتری اعلام می شود و کار تعمیر تبلت در تبریز آغاز می شود. ایرادات دیگری که در تبلت بسیار به وجود می آید و مشکلات جدی در پی دارد، رطوبت دیدگی یا آب خوردگی می باشد. هنگامی که دستگاه تبلت دچار رطوبت یا آب خوردگی شد باعث بروز مشکلات جدی خواهد شد و باید سریعا به تعمیر تبلت پرداخت و مشکلاتی که هنگام آب خوردگی یا رطوبت دیدگی به وجود می آید، غالباً الکترونیکی می باشند. این ایرادات مربوط به برد تبلت می باشند که امکان دارد دیگر قابل ترمیم نباشند و قطعات باید به طور کامل تعویض شوند‌. در اکثر موارد برد قابل تعمیر است.

توضیحات درباره تبلت و قطعات

آیا قیمت تعمیر تبلت در تبریز برندهای مختلف با یکدیگر متفاوت است؟

 تبلت ها دارای برندهای مختلفی می باشند که برخی از این برند ها بسیار مهم و اصلی هستند. قیمت تعمیر تبلت هایی که برند می باشند از متوسط تا گران متغیر است. تبلت های ارزان قیمت را تبلت های چینی میگویند و معمولا تعمیر تبلت چینی ارزانتر می باشد. این تبلت ها هنگام تعمیر دارای مشکلاتی میشوند، برای مثال:

1)     امکان دارد دوربین نتواند عکس بگیرد یا عکس تار باشد.

2)     تاچ به خوبی کار نکند یا کالیبره نشده باشد.

3)     فلش های مختلف بر روی برد تعمیر یا تعویض کنند.

4)     دستگاه به دلیل ضربه خوردگی کار نکند.

5)     سیم کارت توسط سوکت یا آی سیم کارت خوانده نشود‌.

6)     مدار tx-rx  شبکه داخلی ایران شناسایی نشود.

7)     ایرادات صوتی به وجود بیاید.

8)     بروز مشکلات تصویری مانند: نداشتن تصویر، راه راه بودن تصویر، تار بودن تصویر و کم شدن نور پس از گذشت مدت زمانی مشخص.

منبع : https://tamirkar118.com