مشاوره و نصب و راه اندازی سقف کششی در تبریز

09142345679مشاوره رایگان در تبریز – آقای دانا

09141140618مشاوره رایگان در تبریز – آقای دانا

خدمات مجموعه سقف کششی در تبریز

سقف کشسان تبریز
سقف کششی باریسول در تبریز
سقف کششی آسمان مجازی در تبریز
سقف کششی ترنسپارنت در تبریز
سقف کششی لاکوئر در تبریز
چاپ کشسان در تبریز
سقف کششی در تبریز
سقف کاذب کشسان در تبریز
سقف کاذب در تبریز
سقف ضد آب در تبریز
سقف استخر در تبریز
دکوراسیون سقف در تبریز
دیزاین سقف در تبریز
چاپ روی سقف در تبریز
طراحی سقف در تبریز
سقف اپلای در تبریز
نور پردازی از سقف در تبریز
طراحی داخلی در تبریز
دکوراسیون داخلی در تبریز
دیزاین داخلی در تبریز

سقف کشسان تبریز | خرید و اجرای سقف کششی، باریسول، سه بعدی

این صفحه مربوط به توضیحات سقف کششی در تبریز میباشد، اگر شما مجموعه سقف کششی در تبریز و یا طراحی دکوراسیون داخلی در تبریز هستید و دارای مجوز میباشید با ما تماس بگیرید تا آگهی شما را در این بخش درج کنیم.

سقف کششی از چه پوششی ساخته شده است؟ ، سقف کششی چه مزیت هایی دارد؟

سقف کششی نوعی تکنولوژی است که از آن برای نصب انواع سقف کاذب استفاده می کنند. در واقع سقف کششی نوعی از سقف کاذب می باشد که بسیار خاص می باشد. امکان دارد شما در بعضی از فضاهای داخلی سقف کاذب دیده باشید. در واقع سقف های کاذب را برای زیبا کردن سقف محیط مراکز و داخل خانه استفاده می کنند.

مشاوره و نصب و راه اندازی سقف کششی در تبریز

09142345679مشاوره رایگان در تبریز – آقای دانا

09141140618مشاوره رایگان در تبریز – آقای دانا

سقف کششی چیست و چه مزایایی دارد؟

اگر بخواهیم سقف کششی را تعریف کنیم باید بگوییم که، سقف کششی نوعی تکنولوژی است که از آن برای نصب انواع سقف کاذب استفاده می کنند. در واقع سقف کششی نوعی از سقف کاذب می باشد که بسیار خاص می باشد. امکان دارد شما در بعضی از فضاهای داخلی سقف کاذب دیده باشید. در واقع سقف های کاذب را برای زیبا کردن سقف محیط مراکز و داخل خانه استفاده می کنند. سقف کاذب این توانایی را دارد که تمام اتصالاتی که روی سقف عادی قرار دارد را بپوشاند. همچنین این سقف کششی نمای داخلی خانه را بسیار زیبا می کند و از انتقال صدا به محیط داخلی جلوگیری می کند.

سقف کششی از چه پوششی ساخته شده است ؟

ساختار این سقف از نوع آجری یا سیمانی نمی باشد و همانند یک نوع پارچه پی وی سی می باشد. این پارچه پی وی سی ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارد. این قابلیت ها عبارتند از:

 • در برابر اشتعال مقاومت بالایی دارند.
 • ساختار آن در برابر دمای بالا بسیار پایدار می باشد.
 • ضد آب و ضد رطوبت می باشد.
 • طول عمر آن بسیار زیاد می باشد.
 • انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد.

برای اینکه بتوان سقف کششی را نصب کرد، پارچه پی وی سی را به همراه گیرنده های گیرنده بر روی ریل ها قرار می دهند.

سقف کششی چه مزیت هایی دارد ؟

 • وزن آن بسیار سبک می باشد، همچنین سرعت نصب این سقف کشسانی بسیار بالا است.
 • از دیگر ویژگی های این سقف این است که دارای وزن بسیار کمی می باشد. به همین دلیل نصب و مونتاژ آن زمان زیادی نمی خواهد.
 • امکان دارد قصد جا به جایی داشته باشید، می توانید آن سقف را بردارید و در مکان دیگری مورد استفاده قرار دهید.

لازم به ذکر است که پس از ساخت سقف عادی خانه، محیط داخل خانه پر از گرد و خاک خواهد شد. در ضمن شما نمی توانید سازه را با خود به مکان دیگری منتقل کنید

سقف کششی در تبریز

 

سقف کشسانی کاملا غیر سمی می باشد.

این سقف علاوه بر اینکه دارای وزن سبکی می باشد با استانداردهای بین المللی کاملا منطبق می باشد. در واقع هنگامی که شما این سقف را نصب کنید ریسک ابتلا به بیماری در محیط داخلی یک ساختمان به شدت کاهش می یابد. به علت اینکه پارچه پی وی سی کاملا ضد چربی می باشد، هیچگونه ذرات ریز و گرد و غبار را به خود جذب نمی کند و این یکی دیگر از ویژگی های خاص این سقف می باشد.

قابل شستشو بودن از دیگر ویژگی های خاص سقف کششی می باشد.

با اینکه جذب گرد و غبار در پارچه پی وی سی بسیار کم می باشد، اما باز هم امکان دارد این سقف به مقدار بسیار کمی دچار آلودگی شود. زمانی که این اتفاق افتاد امکان دارد با خود فکر کنید که به خرید مجدد یک سقف کششی نیاز دارید. باید بگوییم که خیر! شما هیچ نیازی به خرید مجدد سقف کشسانی ندارید. زیرا این سقف قابل شستشو می باشد و می توانید آن را بدون هیچگونه مواد شوینده ای بشویید و تمام آلودگی ها را پاک کنید.

با قابلیتی که این سقف های کششی دارند باعث شده است که بتوان آن را در اماکن و مراکز مختلفی استفاده کرد. در واقع می توان این سقف ها را در محیط هایی مانند آزمایشگاه و بیمارستان مورد استفاده قرار دارد.

سقف کشسانی برای استفاده در محیط‌ نمناک بسیار گزینه مناسبی می باشد.

با اینکه سقف های کششی وزن و ضخامت زیادی ندارد اما قطرات آب از آن عبور نمی کنند. هم چنین رطوبت از این پارچه پی وی سی عبور نمی کند. مزیت های بالایی که در این سقف کششی وجود دارد به ویژگی های ساختاری خاص پارچه پی وی سی بر می گردد. این پارچه کاملا ضد آب می باشد و عبور رطوبت از آن غیر ممکن می باشد.

در چه محیط هایی می توان سقف کششی نصب کرد؟

محیط هایی که می توان در آن سقف های کششی نصب کنند، عبارتند از:

 • استخر سرپوشیده
 • حمام‌
 • جکوزی
 • گلخانه
 • سونای خشک
 • سقف چاپی
 • خانه‌های شهرهای شمالی ایران

عمر مفید سقف های کششی بسیار بالا می باشد.

با توجه به ویژگی های خاصی که این سقف دارد، دور از انتظار نیست که عمر مفید آن به بالای 20 سال برسد.

شما با تهیه این سقف کششی هیچ نیازی به ترمیم و تعمیر سقف کششی نخواهید داشت. همچنین تعویض این سقف امری غیر ممکن به نظر می رسد.

سقف کششی باریسول در تبریز

 

سقف کشسانی تحمل وزن بالا را دارد.

در صورتی که بر روی سقف کششی اجسام سنگینی ریخته شوند، این پارچه پی وی سی پاره نمی شود و به راحتی وزن اجسام سنگین را تحمل می کند. لازم به ذکر است که این پارچه پی وی سی توانایی تحمل اجسام را تا وزن 150 کیلوگرم دارد.

سقف های کششی در برابر صدا عایق می باشند.

با استفاده از این سقف شما دیگر شاهد انتقال هیچگونه صدایی از محیطی به محیط دیگر نخواهید بود. به همین دلیل این سقف کاذب بهترین گزینه برای آپارتمان ها می باشد. شما با استفاده از سقف های کششی از انتشار صدا در طبقات بالا و پایین جلوگیری می کنید.

شما می تواند شاهد تنوع رنگ و قابلیت چاپ طرح دلخواه در سقف کششی باشید.

سقف های کششی از تنوع و رنگ های مختلفی برخوردارند. این سقف ها را می توان به راحتی با انواع محیط و دکوراسیون خانه و محیط کار مطابقت داد. علت برتری سقف های کششی با سقف های وافل و کامپوزیت تنوع بالای آنها می باشد.

سقف های کشسانی از قیمت مناسبی برخوردارند.

قیمت و هزینه در این سقف ها بسیار پایین می باشد. این یکی از ویژگی های برتر سقف های کششی می باشد. در صورتی که شما بخواهید یک سقف با طرح متفاوتی خریداری کنید دیگر هیچ نیازی نیست که در رابطه با هزینه آن نگران باشید.

در واقع شما الان به خوبی متوجه شدید که سقف کششی بهترین گزینه برای نصب در سقف می باشد. هنگام خرید سقف کششی توجه داشته باشید که آن را از مراکز معتبر خریداری کنید. امکان دارد شما از مکانی خرید کنید که از اعتبار کافی برخوردار نباشد و سقف کششی هیچ کدام از ویژگی های بالا را نداشته باشد، بنابراین در انتخاب خود حساسیت بالایی به خرج دهید.

سقف کشسان تبریز | خرید و اجرای سقف کششی، باریسول، سه بعدی

این بخش از سایت مربوطه به خدمات سقف کششی در تبریز و طراحی دکوراسیون داخلی در تبریز میباشد که شما عزیزان میتوانید با مشاهده و کلیک شماره های موجود در این صفحه با مجموعه های طرف قرار داد ما در زمینه سقف کشسان در تبریز ارتباط برقرار کنید .

اگر شما مجموعه  هستید که طراحی و اجرای سقف کششی در تبریز را انجام میدهید پیشنهاد میکنیم آگهی خود را در این بخش از صفحه سایت ثبت آگهی در تبریز که مختص تولیدکنندگان و نصب کنندگان سقف کشسان در تبریز است درج کنید.

مجموعه ای میتوانند آگهی خود را در این بخش ثبت بکنند که در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی در تبریز فعالیت دارند و دارای مجوز مربوطه میباشند. به منظور درج آگهی خود پیرامون سقف کششی باریسول در تبریز با ما تماس بگیرید.

مشاوره و نصب و راه اندازی سقف کششی در تبریز

09142345679مشاوره رایگان در تبریز – آقای دانا

09141140618مشاوره رایگان در تبریز – آقای دانا