شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبج لغایت 5 بعد از ظهر
 نکات مهم در باربری | معرفی خدمات شما در سایت تعمیرکار 118 تبریز

نکات مهم در باربری | معرفی خدمات شما در سایت تعمیرکار 118 تبریز

نکات مهم در باربری

از زمان های گذشته تا کنون، یکی از دغدغه های بزرگ انسان جابجایی است و سبب پیشرفت و توسعه تمدن ها بوده است. در مفهوم کلمه باربری و اتوبار می توان به انتقال دادن و جابجا کردن انسان، اموال و کالاها از جایی به جای دیگر اشاره نمود. امروزه شرکت های زیادی در حوزه جابجایی و حمل بار در حال فعالیت می باشند که مرکز باربری و حمل بار تبریز یکی از آنهاست که متخصص در امر بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در استان آذربایجان شرقی می باشد که به صورت شبانه روزی ( حتی در تعطیلات ) خدمات جابجایی وسایل منزل و حمل بار را با وانت، نیسان و کامیون انجام می دهد و تمامی خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما انجام می دهد. لطفا در ادامه همراه ما باشید تا شما را با نکا مهم در باربری آشنا کنیم.

انتخاب شرکت باربری 

انتخاب شرکت باربری  ( نکات مهم در باربری )

از مهم ترین نکاتی که باید در باربری به آن توجه کنیم انتخاب شرکت باربری است. شرکتی که انتخاب ی کنیم باید قابل اعتماد و مورد تایید باشد نه این که با هر شرکتی که آگهی های تبلیغاتی آن ها را در روزنامه ها و یا وب سایت های اینترنت مشاهده می کنیم، جهت عقد قرارداد اسباب کشی و باربری اقدام کنیم. این احتمال وجود دارد شرکت و یا اشخص مورد نظر کیفیت بالایی در زمینه خدمات بسته بندی اثاثیه و حمل بار نداشته باشند و در روز اسباب کشی، به وسایل مان صدمه و یا آسیب وارد شود و مسئولیت این کار را نیز بر عهده نگیرند. به همین خاطر بهتر است با شرکت های معتبر و دارای تجربه ای که عضو اتحادیه باربری تبریز هستند، تماس بگیریم و از خدمات آن ها استفاده کنیم. 

دسته بندی وسایل

برای اینکه بتوانیم باربری بی دردسر و آسانی را داشته باشیم، فاکتورهای بسیاری را باید رعایت کنیم که دسته بندی وسایل یکی از آن هاست. قبل از اینکه کارکنان شرکت باربری که انتخاب کرده ایم جهت حمل اسباب منزل یا شرکت مان، بایستی وسایل و لوازم موجود را دسته بندی کنیم و وسایل هر بخش از خانه یا شرکت را جدا کنیم و اشیای شکستنی، گران بها، سنگین، سبک، تیز و برنده،.. را بصورت جداگانه و مشخص در یک جا قرار دهیم تا کار اسباب کشی و باربری راحت تر شود. اگر این کار را انجام ندهیم بدلیل زیادی اسباب و شلوغی محیط و همچنین فشار زیاد و خستگی در افراد همیشه ممکن است که وسایل به درستی بسته بندی نشوند و این امر باعث می گردد تعداد کار ها افزایش بیابند و همچنین روند جابه جایی آهسته تر و مشکل تر شود.

بسته بندی وسایل

بسته بندی وسایل ( نکات مهم در باربری )

بعد از انتخاب شرکت باربری و دسته بندی وسایل، حالا نوبت بسته بندی کردن وسایل می رسد که باید درباره آن دقت کنیم زیرا در امر باربری کیفیت بسته بندی وسایل و لوازم بسیار حائز اهمیت است. البته اگر ما با شرکت های معتبر باربری در تبریز تماس بگیریم و از آن ها کمک بخواهیم، جای نگرانی نیست. چرا که کارگران حرفه ای آن ها به راحتی کلیه وسایل ما را بسته بندی و به مقصد ارسال می کنند. بنابراین با وجود کارگران حرفه ای، معمولا جای نگرانی نیست اما باز هم بد نیست که در هر صورت هنگام بسته بندی وسایل و لوازم، بر کار آن ها نظارت داشته باشیم تا از احتمال شکستگی و  رسیدن آسیب به لوازم و اثاث منزل یا شرکت مان جلوگیری کنیم.

خرید کارتن اسباب کشی

یکی از مهم ترین کارهایی حالا باید برای تکمیل فرایند بسته بندی انجام دهیم، قرار دادن وسایل دسته بندی شده در کارتن های اسباب کشی است که تهیه آن باید پیش از آغاز بسته بندی اثاثیه و باربری صورت بگیرد و توجه کنیم هنگام خرید کارتن اسباب کشی به تعداد کافی بگیریم تا کم نیاید. خوشبختانه امروزه می توانیم این کار را طریق برخی از شرکت های معتبر باربری تبریز (از جمله شرکت باربری تبریز) انجام دهیم. به این منظور قبل از اسباب کشی می توانیم با آن ها تماس گرفته و جهت خرید کارتن اثاث کشی اقدام کنیم. 

تهیه پتو، روزنامه و لحاف

تهیه پتو، روزنامه و لحاف ( نکات مهم در باربری )

یکی از مزایای در اختیار داشتن چنین وسایلی مفید بودن آن ها در باربری و اثاث کشی است که این روزها هم در بسیاری از خانه ها می توان پتو یا لحاف کهنه پیدا کرد، به طوری که حتی با وجود استفاده از بهترین لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه، کارگران حمل بار از وسایلی مانند پتو، روزنامه کهنه و موارد دیگری از این دست نیز می توان جهت بسته بندی برخی وسایل حساس و مهم و به منظور افزایش ایمنی آن ها استفاده کنند و به وسایل مان آسیبی نرسد زیرا با توجه به گرانی و وضع معیشتی بسیار سخت خواهد بود تا دوباره بتوانیم آن ها را تهیه و خریداری کنیم.

دقت در صرف هزینه 

همانطور که در بالا گفتیم همیشه توجه داشته باشیم که لوازم و اثاثیه ما دارای ارزش بسیاری بوده و با آسیب دیدن، ربوده شدن، جاگذاشته شدن آن ها شما متحمل خسارت زیادی می شویم. به دفعات این اتفاق رخ داده که فردی بایت پرداخت هزینه کمتر به باربری های نا معتبر رجوع کرده و دیگر لوازم خود را ندیده است. لذا با پرداخت مقدار ناچیزی بیشتر از خدمات شرکت های باربری معتبر تبریز که دارای مجوز قانونی و تاییدیه اتحادیه باربری استان هستند استفاده کرده و با خیالی آسوده جابه جایی وسایل منزل یا شرکت خود را انجام دهیم.

استفاده از بیمه باربری

استفاده از بیمه حمل و نقل و باربری برای حمل بار و مسافرت هایی که در مسافت های طولانی انجام می شوند، ضروری است زیرا کسی از اتفاقاتی که ممکن است در مسیر رخ بدهد و به کالا و بار آسیب برساند، خبری ندارد و با بیمه کردن می توانیم این اطمینان را حاصل کنیم که در صورت بروز خسارت و ضرر و هرحادثه ای در طول مسیر، حداقل مقداری از هزینه مالی ما برمی گردد که این خود می تواند تسلی دهنده باشد.

تهیه شده توسط واحد فنی سایت تعمیرکار 118

بروز رسانی توسط علیرضا اسمعیل زاده مورخه ۱۳۹۹/۰۳/۰۸

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *