آرایشگاه مردانه در تبریز

همانطور که همه ما میدانیم پاکیزگی نیمی از ایمان است و همه ما موظف هستیم که به پاکیزگی و آراستگی خود اهمیت دهیم و یکی از بخش های مهم که هر انسان باید به تمیزی و مرتب بودن آن توجه کند، سر و صورت خویش است. اصلاح و مرتب بودن سر و صورت از زمان های قدیم مورد توجه بسیاری از جوامع و افراد بوده است و همواره سعی بر آن بود تا با فراهم کردن امکانات مورد نیاز به تسریع و آسان شدن این فرایند بیشتر از قبل کمک شود و همه مردم بتوانند ظاهری مرتب و آراسته داشته باشند تا علاوه بر پاکیزگی، اعتماد به نفس بالایی داشته باشند. از این رو آرایشگاه ها و در اصطلاح آمیانه سلمانی ها بوجود آمدند تا این نیاز جوامع بشری را رفع نمایند. 

 

آرایشگاه ها در دو نوع مردانه و زنانه فعالیت می کنند و در کشورهای خارجی حتی بصورت مختلط هم دید می شوند که همگی در راستای خدمت به مردم و هدیه کرد زیبایی و تمیزی به آن ها تاش می کنند. آرایشگاه مردانه در تبریز یکی از نمونه های پیشرفته و پیشرو در کشور می باشد که با برخورداری از کارکنان مجرب و حرفه ی بهترین خدمات آرایشگری را با ارزان ترین قیمت به مردم ارائه می دهند و از این رو رضایت تعداد کثیری از مشتریان خود را بدست آورده اند. 

تعریف اصطلاحاتی در خصوص خدمات آرایشگاه مردانه در تبریز

هر آرایشگری اصطلاحاتی در خصوص خدمات خود دارد و وظایفی دارد که هم خودش و هم مشتریانی که به او مراجعه می کنند باید به آن ها آشنایی داشته باشند. این موارد عبارتند از خوشامدگویی به مشتریان و اطمینان از تمیز بودن فضای مغازه و تمامی لوازی که در حین کار از آن ها استفاده خواهد شد، زیرا اینجا بحث مهمی بنام بهداشت و سلامتی مشتریان وجود دارد و نباید هیچ کوتاهی صورت بگیرد. همچنین باید از دادن نوبت به مشتریان و  اصلاح طبق نوبت هر فرد غافل نشود تا باعث ناراحتی مشتری و پایمال کردن حق وی امتناع کرد. سپس خدماتی نظیر شست و شوی موها، کوتاهی های ساده، کوتاه کردن و مدل دار کردن مو، رنگ کردن، فرکردن یا صاف کردن مو،    دادن مشاوره در خصوص مشکلات پوست و مو، انجام اصلاح ابرو و صورت، خلاقیت و داشتن ذوق هنری، مهارت های ارتباطی عالی و توانایی ارائه خدمات دلخواه به مشتری، یادگیری و  اطلاع از مدها و روش های جدید و … را ارائه داد.

 

خدمات آرایشگاه مردانه در تبریز

آرایشگاه ها می توانند تمامی خدمات اصلاح سر و صورت (مدل مو مردانه کوتاه، فر، دور کوتاه، پسرانه بلند، مردانه ساده، جذاب، فشن، کلاسیک، دیزلی و خامه ای) را به مشتریان ارائه کنند و در بعضی موارد با داشتن دانش کافی و بعضی مجوزهای لازم مشاوره هایی در زمینه زیبایی پوست، خوشم فرم شدن و پرپشت شدن موها، جلوگیری از ریزش مو و ریشه کن کردن شوره مو، ارائه مشاوره جهت استایل جدید و بهتر و دیگر موارد که صرفا با داشتن تجربه و دانش کافی و مجوزهای مورد نیاز اقدام به انجام این کارها نمایند.

ویژگی آرایشگاه مردانه در تبریز

آرایشگرها باید طبق خواسته مشتری عمل کنند و این مهم ترین چیزی است کهآرایشگرها باید همیشه آن را رعایت کنند. زمانی که مشتری درخواست اصلاح موهای خود به یک مدل خاص را می کند، بایستی حتما به نظر مشتری احترام بگذاریم و طبقه خواسته وی عمل کنیم و نهایت کاری که میتوان انجام داد این است که قبل شروع اصلاح به مشتری بگوییم کهاین مدل مو به ظاهر شما نمی آید و حق نداریم خودسرانه عمل کنیم. برای یادگیری اصولی و اخذ مجوز باید دوره های 3 تا 6 ماهه تئوری و عملی آموزشگاه هایی را که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور کار می کنند، بگذرانید. سپس در آزمون وزارت کار شرکت کنید و مدرک معتبر فنی و حرفه ای بگیرید. خود اتحادیه هم رایگان آموزش می دهد و فقط لازم است تا هزینه مواد مصرفی تان را حساب کنید. همچنین برای کسب مهارت بیشتر شما می توانید در آرایشگاه های مختلف کار کنید. در این نوع کار معمولا به صورت رایگان یا در ازای گرفتن مبلغ پایینی با صاحب آرایشگاه کار می کنید. سپس در صورت کسب تجربه لازم و سرمایه مورد نیاز، می توانید مستقل شده و برای خود آرایشگاهی راه اندازی کنید.

انواع پکیج آرایشگاه مردانه

هر آرایشگری نسبت به نوع خدماتی که ارائه می دهد و کیفیت کاری که می کند انواع پک هایی نظیر اصلاح ساده، اصلاح سر و صورت با ماشین، اصلاح سر و صورت بدون شست و شو، اصلاح کلی همراه با شست و شو، اصلاح کلی و شست و شو همراه مدل دادن به موها با سشوار و دیگر لوازم آرایشی، پک مخصوص دامادی، پک مخصوص عروسی و مراسم هایی نظیر تولد، … دارد که نسبت به کاری که انجام میدهند و نرخی که از سوی اتحادیه دریافت کرده اند خدمات خودشان را به مشتریان ارائه می دهند.

ثبت آگهی در تبریزطراحی سایت در تبریزطراحی سایت تبریز