نمایندگی تعمیر، نصب و فروش انواع پکیج ( خدمات تعمیر پکیج ) در تبریز 

قصد تعمیر پکیج در تبریز را دارید؟ برای اینکه تصمیم بگیرید به سراغ یکی از مراکز فروش پکیج در تبریز بروید و یک دستگاه پکیج جایگزین سیستم گرمایشی تان کنید، لازم است اول اطلاعاتی بدست بیاورید.

در این مقاله ما شما را با انواع پکیج ها و مزایای آن ها نسبت به وسایل گرمایشی قدیمی آشنا خواهیم کرد.   

راهنمای فروش پکیج در تبریز

فروش پکیج در تبریز از مشاغلی است که در سالهای اخیر رشد خوبی داشته است. حتی احتمال دارد شما هم به این فکر افتاده باشید که سیستم گرمایشی منزل تان را با یک دستگاه پکیج عوض کنید.

چرا که با این کار می توانید با اختصاص دادن یکی از کابینت های آشپزخانه تان به پکیج دیواری هم از آبگرمکن و هم از بخاری های جاگیر بی نیاز شوید. به علاوه دیگر نگران مسمومیت با گاز هم نخواهید بود و با خاطری آسوده از گرمای مطبوع منزل تان لذت می برید.

علاوه بر این اگر قصد تجهیز یک واحد مسکونی آپارتمانی را هم داشته باشید بهترین کار برای فروش پکیج در تبریز، این است که از اول به فکر تاسیسات لازم باشید و بر اساس متراژ واحد پکیج مناسبی در نظر بگیرید. 

توجه کنید گرچه پیشرفت تکنولوژی سبب شده انسان ها رفاه بیشتری کسب کنند و به دنبال ابزارهایی باشند که در این راه به آن ها کمک می کند اما استفاده از چنین ابزارهایی مانند پکیج های گرمایشی نیازمند دقت به نکات زیادی است.

محتاط عمل کردن در انتخاب چنین وسایلی به خصوص به این علت که اغلب آن ها با برق کار می کنند می تواند مانع از بروز حادثه ها یا ضررهای مالی و جانی شود. بنابراین اگر قصد خرید پکیج های گرمایشی را دارید به این چند نکته توجه کنید.

اولین نکته این است که بین مراکزی که برای فروش پکیج در تبریز وجود دارد تحقیق کنید و در نهایت خرید را از جایی انجام دهید که قابل اعتماد تر است.

همچنین از همان اول به دنبال جایی مطمئن برای سرویس پکیج در تبریز باشید تا هم برای نصب و راه اندازی از آن ها کمک بگیرید و همینطور اگر دستگاه تان دچار مشکل شد از تعمیرکاران حرفه ای برای تعمیر پکیج در تبریز بهره ببرید.

  در ادامه نکاتی را بررسی می کنیم که برای فروش پکیج در تبریز  و انتخاب پکیج خوب باید در نظر بگیرید.

پکیج دستگاهیست که وظیفه تامین آب گرم واحدهای ساختمانی مسکونی یا اداری و غیره را بر‌عهده دارد و جایگزین موتورخانه‌های قدیمی شده است.

در سال‌‌های گذشته برای تولید گرمای واحد‌های ساختمانی مسکونی یا اداری و غیره از سیستم گرمایشی موتورخانه استفاده می‌شد، اما در سال‌‌های اخیر استفاده از پکیج رونق بیشتری گرفته و باعث آسودگی بیشتر برای مردم شده است.

اگرچه نا گفته نماند که در برخی از شهرها و مناطق کشور هنوز از انواع بخاری برای گرم کردن ساختمان استفاده میکنند، ولی امروزه با توسعه فرهنگ آپارتمان‌نشینی و برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه‌ها از سیستم های گرمایشی نوین استفاده می‌کنند.

امروزه استفاده از پکیج به دلیل اینکه فضای کمی را در منزل اشغال می‌کند و همچنین دارای ایمنی بالاتری می‌باشد، رواج بیشتری یافته و جایگزین فوق‌العاده خوبی برای آبگرمکن‌های دیواری و ایستاده نیز شده است و نکته مهم‌تر اینکه در مصرف انرژی و کاهش هزینه‌ها تاثیر چشمگیری داشته است.

البته پکیج‌‌ها هم مانند آبگرمکن و موتورخانه با مشکل مواجه می‌‌شوند و نیاز به سرویس دوره‌‌ای پکیج پیدا می‌‌کنند. اما وقتی پکیج نیاز به تعمیر داشت به کجا مراجعه کنیم؟

نمایندگی تعمیر پکیج در تبریز کجاست؟ بهترین تعمیرکار پکیج دیواری و زمینی کیست؟ برای تعمیر خرابی پکیج باید آن را به مرکز تعمیرات پکیج منتقل کرد یا تعمیر پکیج در محل امکان‌ پذیر است؟ این موارد سوال‌‌هایی است که ممکن است در زمان خراب شدن پکیج به ذهن شما خطور کند.

اگر شما نیز برای تعمیر پکیج در تبریز و سایر شهرستان‌های استان به کمک نیاز داشتید، ما در تعمیرکار 118 به شما کمک می‌‌کنیم زودتر به خواسته‌‌تان برسید.

تعریف نکاتی در خصوص تعمیرات پکیج در تبریز

کار تعمیر پکیج، از عهده هر کسی ساخته نیست زیرا که امری بسیار تخصصی است و نیازمند آن است که شخصی که برای تعمیر اقدام می کند، از ساختار پکیج به خوبی آگاه باشد و سازوکار آن را بشناسد.

فردی که دست به تعمیر پکیج می زند باید در وهله اول پکیج را به درستی عیب یابی کند و بداند مشکل به وجود آمده دقیقا چیست تا برای برطرف کردن آن راه حلی پیشنهاد دهد.

عده ای شاید بخواهند خودشان برای تعمیر و سرویس پکیج اقدام کنند اما توصیه کارشناسان این است که اگر در این زمینه دانش و تجربه کافی را ندارید، فکر تعمیر پکیج را از سرتان بیرون کنید.

اگر ایرادات جزئی باشد امکان دارد با راهنمایی آن ها بتوانید حلشان کنید. در غیر این صورت لازم است تعمیرکار پکیج به محل شما اعزام شود.

تعمیرکار پکیجی که به محل شما اعزام می شود، در این زمینه مهارت هایی را آموخته و مورد تایید است. از این رو می توانید مطمئن باشید که عیب یابی و تعمیرات پکیج تان را به یک متخصص سپرده اید.

سپردن این کار به دست متخصص باعث می شود مشکل به درستی شناخته شود، با کمترین هزینه و در کمتزین زمان برطرف شود. از این طریق تعمیرات به راحتی و با کمترین هزینه برای مشتریان انجام می شود که این روز ها موضوع قابل توجهی است.

خدمات تعمیر پکیج در تبریز

تعمیر پکیج یکی از انواع خدماتی است که حول دستگاه پکیج ارائه می‌شود. متناسب با مدل پکیج، حدود 20 تا 25 قطعه در پکیج به کار برده شده است؛ که در تعمیر پکیج، باتوجه به مشکل به وجود آمده این قطعات بررسی می‌شوند.

در واقع متناسب با تبحر تعمیرکار پکیج، خرابی پکیج به راحتی توسط او تشخیص داده می‌شود و به تبع فرایند کوتاه‌تری برای تعمیر پکیج خود طی می‌کنید. تعمیر پکیج برای انواع برندهای پکیج، به شکلی متفاوت روی می‌دهد.

به عنوان مثال تعمیر پکیج دیواری متفاوت از تعمیر پکیج زمینی است؛ اما یک تعمیرکار پکیج حرفه‌ای، بر تعمیر پکیج اکثر برندها مسلط است و با خیالی آسوده می‌توانید تعمیر پکیج خودتان را به او بسپارید.

از مهمترین خمات تعمیر پکیج در تبریز میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیر مبدل پکیج
 • عیب یابی کد خطای پکیج
 • تعمیر پکیج دیواری
 • شناسایی کد خطای پکیج
 • عیب یابی و تعمیر پکیج
 • بررسی علت آب دادن پکیج
 • بررسی علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج

انواع پکیج

 • دیواری
 • زمینی
 • انواع شوفاژ

پکیج خوب چه ویژگی هایی دارد؟

برای این که در انتخاب دستگاهی که میخواهید بخرید دچار اشتباه نشوید بهتر است قبل از خرید از ویژگی های آن و هر آنچه که باید برای انتخاب دستگاه خوب بدانید اطلاعات کسب کنید.

خصوصا اگر قصد خرید لوازم برقی را داشته باشید. به همین دلیل هم ما در این جا نکاتی درباره پکیج خوب برایتان روشن می کنیم تا هنگام خرید به آن ها دقت کنید.

پیش از آن باید بدانید پکیج های شوفاژ هم دارای انواع دیواری هستند و هم زمینی. همینطور از نظر تامین انرژی هم انواع برقی و هم انواع گازی آن ها در فروشگاه های فروش پکیج در تبریز موجود است.

شما می توانید با توجه به نیازتان یک گزینه را انتخاب کنید. همچنین اگر نمیخواهید پکیج فضای داخل واحد را اشغال کند نگران نباشید. می توانید از بالکن یا حیاط خلوت استفاده کنید.

اما باید هنگام خرید، پکیج فن دار خریداری کنید تا هوادهی در بخش اگزوز پکیج صورت بگیرد و خطری ایجاد نشود.

در این بخش به سراغ نکاتی می رویم که هنگام خرید باید مورد توجه قرار گیرد.

اولین و مهم ترین نکته توجه به وجود تناسب میان توان پکیج و متراژ محل مورد نظر است. توجه داشته باشید حداقل متراژی که می توان در آن پکیج نصب کرد 62 متر است.

همچنین پکیج های گرمایشی برای متراژهای بالاتر از 350 متر مربع کارایی چندانی ندارند. درباره متراژ گفته شده، برای واحد های کمتر از 150متر پکیجی  با توانkw 24 پیشنهاد می شود و بیش از آن با هر 80 متر افزایش متراژ حدود 2 تا 5 واحد، باید بر میزان توان افزود.

نکته بعدی این است که منظور از تک مبدله یا دو مبدله بودن در پکیج این است که مبدل دمایی برای گرمایش محیط و گرم کردن آب یکی باشد یا جدا پس فراموش نکنید هنگام خرید پکیج از فروشگاه های فروش پکیج در تبریز توجه کنید اگر میخواهید در بعضی فصول سال از پکیج تنها به عنوان آبگرمکن استفاده کنید باید انواع دو مبدله را انتخاب کنید. 

آخرین نکته قابل توجه این است که اگر قصد خرید پکیج از مراکز فروش پکیج در تبریز دارید و انتظار حرارت بالایی هم از پکیج دارید حتما پکیج های مخزن دار را انتخاب کنید.

راهنمای خرید پکیج در تبریز

چنانچه تصمیم گرفته اید بخاری ها و آبگرمکن های قدیمی تان را با یک دستگاه پکیج کم جا و با کیفیت عوض کنید، باید بگوییم تصمیم بسیار عاقلانه ای است.

چرا که دیگر نگران گاز گرفتگی و مسمومیت با منوکسید کربن نیز نخواهید بود و گرمای یکنواخت و مطبوعی در فضای منزل احساس خواهید کرد. مراکز زیادی برای فروش پکیج در تبریز وجود دارد.

شما می توانید برای خرید، فروشگاه های اینترنتی فروش پکیج در تبریز را انتخاب کنید. یا این که تصمیم داشته باشید از فروشگاه های حضوری فروش پکیج در تبریز خرید کنید.

در هر دو حالت فراموش نکنید پیش از انتخاب دستگاه و ویژگی های آن شرایط محلی که پکیج در آن نصب می شود را در نظر بگیرید.

فراموش نکنید ویژگی هایی که قبلا گفته شد را در مورد پکیج انتخابی در فروشگاه های فروش پکیج در تبریز در نظر بگیرید. در مراحل بعدی برای خرید پکیج گرمایشی به این موارد توجه کنید.

 • متخصص قابل اعتمادی را پیدا کنید که صادقانه پاسخگوی سوالات شما باشد.
 • بودجه ای را که می خواهید هزینه کنید در نظر بگیرید.

درباره خدمات پس از فروش برند انتخاب شده سوال کنید. خواه این برند ایرانی یا خارجی باشد. بررسی کنید وضعیت در دسترس بودن قطعات در مراکز فروش پکیج در تبریز و خدمات پس از فروش آن چطور است.

در فروشگاه های فروش پکیج در تبریز می توانید پکیج زمینی را انتخاب کنید.

برای تعمیر پکیج در تبریز چکار کنیم؟

پس خرید پکیج از مراکز مختلف فروش پکیج در تبریز ممکن است برای مواردی مثل  نصب یا تعمیر پکیج تبریز یا سرویس پکیج در تبریز به دنبال مرکزی قابل اعتماد نیاز داشته باشید که در این صورت به وبسایت https://tamirkar118.com  مراجعه کنید.

در این وبسایت به راحتی می توانید انواع خدمات را دریافت کنید و با تعمیرکاران حرفه ای برای تعمیر آبگرمکن در تبریز آشنا شوید.

همینطور اگر نیاز به خدمات دیگری مثل پیدا کردن سرویس کار برای سرویس پکیج در تبریز یا حتی سرویس آبگرمکن در تبریز داشته باشید باز هم مراجعه به این وبسایت به شما پیشنهاد می شود.