نمایندگی نصب و اجرای کابینت آشپزخانه ، ام دی اف ( نصاب کابینت ) در تبریز 

امروزه کابینت سازی و نصب کابینت از خدمات پردرخواست و محبوب مردم است. همان‌طور که می‌دانید کابینت‌‌ قفسه‌ای است که برای جاسازی وسایل کاربرد دارد و یکی از مهم‌ترین لوازم هر آشپزخانه‌ای محسوب می‌شود. کابینت آشپزخانه معمولاً جایی برای تعبیه نمودن فر، شعله پخت‌ و پز، هود و هواکش، مایکروفر است. اما برای کسانی که به‌ دنبال یک‌ گزینه ارزان تر و در عین حال مقاوم برای چوب طبیعی هستند، ام دی اف گزینه مناسبی می باشد.

ام دی اف یک‌ نوع چوب مهندسی است که شامل چوب ‌های‌ پهن و نازک ساخته‌ شده از فیبر، رزین و چسب‌ است. هنگامی‌ که ام دی اف به چوب‌ های مهندسی تبدیل‌ می شود، اغلب در سطحی بالاتر از تخته سه‌ لایه قرار می گیرد که‌ در این‌ حالت چگال‌ تر، محکم‌ تر و با دوام‌ تر است. نصب و اجرای کابینت آشپزخانه و ام دی اف یک تخصص محسوب می‌ شود و معمولاً برای انجام این کار به نصاب‌ حرفه‌ای و مجرب احتیاج است؛ اما برای استفاده از خدمات نصب و اجرای کابینت آشپزخانه و ام دی اف در تبریز در دکوراسیون ممکن است نکاتی ذهن شما را درگیر کند.

برای نصب و اجرای کابینت آشپزخانه و ام دی اف به کجا مراجعه کنیم؟ از کدام جنس چوب یا ام دی اف استفاده کنیم؟ هزینه نصب و اجرای کابینت آشپزخانه و ام دی اف چقدر است؟ بهترین نصاب و اجرا کننده کابینت آشپزخانه و ام دی اف در تبریز کیست؟ اگر شما هم برای نصب و اجرای کابینت آشپزخانه و ام دی اف و سایر شهرستان های استان به دنبال متخصص و نصاب  کابینت آشپزخانه و ام دی اف هستید، ما به شما کمک می‌ کنیم تا بهترین متخصصان در تبریز را در اختیار داشته باشید و با خیال آسوده از خدمات نصب و اجرای کابینت آشپزخانه و ام دی اف استفاده کنید. پس لطفا در ادامه با تعمیرکار 118 همراه باشید.

ویژگی های کابینت و ام دی ف در تبریز

داشتن اطلاعات کافی در زمینه متریال‌های مختلف کابینت، این امکان رو به شما می‌ده تا جنس و سبک دکوراسیون آشپزخانه رو با توجه به نیازها و محدودیت‌های موجود، انتخاب و زیبایی و کارایی آشپزخانه رو بالا ببریم؛ در اینجا مزایا و معایب و انواع متریال‌های معمول به کار برده شده در کابینت، به طور خلاصه توضیح داده شده:

 • کابینت های فلزی : رنگ پریدگی در کابینت های فلزی به مرور زمان اتفاق می افتد و اگر در محیط های مرطوب قرار نگیرند، زنگ نمی زنند. یک نکته بسیار مهم دیگر درمورد کابینت های فلزی لبه‌های تیز در‌ها و ورق‌های فلزی این نوع کابینت هاست که هنگام عبور از کنارشان باید مراقب باشیم تا بدنمان یا لباسمان صدمه نبیند و یا به منظور پیشگیری از این اتفاقات گوشه های تیز این کابینت ها را با وسایلی بپوشانیم. پوسته پوسته شدن و صدای زیاد در، هنگام  باز و بسته شدن درها  نیز از دیگر مواردی است که هنگام استفاده از این کابینت ها ممکن است شاهد باشیم اما قیمت ارزان نسبت به بقیه کابینت ها نکته قابل توجهی هست که نمی توان به راحتی از آن چشم پوشی کرد.

 • کابینت های تمام چوب : زیبایی اما قیمت بالا، سبک کلاسیک و امکان ایجاد کمد و بار توکار به علاوه ین نکته که مدل‌های کابینت‌های چوبی اساسا متریال بیشتری استفاده می‌کنند، خصوصیاتی هستند که کابینت های تمام چوب دارند.

 • کابینت های ام دی اف : از ویژگی های بسیار مهم کابینت های ام دی اف میتوان به مقاومت بالا در برابر آسیب، رطوبت و حرارت اشاره کرد و همچنین به عنوان عایقی مناسب در برابر صدا، انتخاب ایده آلی برای افرادی هستند که به دنبال آرامش و سکوت بوده و از هرگونه آلودگی صوتی دوری می کنند.

 • کابینت های پی وی سی : امکان اجرای تنوع بالایی از طرح‌ها و مدل‌ها، سرعت در پروسه تولید و طرح ها و رنگ های متنوع از مزیت های این نوع کابینت به شمار می روند و تنها عیب آن ها، مصنوعی بودن و آسیب رسانی آن ها به محیط زیست است.

روش استاندارد نصب کابینت و ام دی ف در تبریز

 • علامت گذاری و نصب اتصالات برروی دیوار

 • نصب کابینت

 • اندازه گیری درب ها، نمای اوپن، و طبقات کابینت

 • برش کاری و لبه چسبانی

 • لوله گذاری درب ها

 • نصب درب دستگیره ها

خدمات نصب و اجرای کابینت آشپزخانه و ام دی اف در تبریز

 • ساخت انواع کابینت آشپزخانه از جمله کابینت mdf، کابینت های گلاس، کابینت کلاسیک

 • ساخت کابینت تمام mdf شامل بدنه و درب‌ها تماما از جنس mdf

 • ساخت صفحه روی کورین و کوارتز به جای صفحه روی mdf 

 • نورپردازی کابینت آشپزخانه، کنترلی کردن هود آشپزخانه و چراغ های زیر کابینت

 • ساختن باکس دکور، ساختن باکس نور و ساخت کمد دیواری