تعمیر و خدمات خودرو ( مرکز تخصصی تعمیرات خودرو ) در تبریز

تعمیر خودرو یا خدمات رسانی به خودرو یکی از خدماتی میباشد که شرکت های خدمات خودرویی سیار و برخی از شرکت های خدمات امداد رسانی خودروها در سراسر کشور با در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات برای حل مشکل رانندگان و خودروسواران همچنین مسافرانی که در راه مانده اند ارائه می گردد. این خدمات می تواند به صورت تعمیر خودرو در تبریز یا در سایر شهر ها و استان ها باشد . 

گاهی اوقات وقتی با خودرویمان در حال رفتن به جایی هستیم، خوردویمان دچار نقص فنی یا یک مشکل میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از توان مان خارج باشد. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات سیار همراه خود نمیتوانیم به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن کاری بکنیم. در این وضعیت سریع ترین و بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه تعمیر خودرو در تبریز و یا سایر شهرستان های استان اذربایجان شرقی یا نزدیک ترین مرکز تعمیر و خدمات خودرو است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات تعمیر خودرو و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

تعمیر خودرو تبریز با اهداف کسب رضایت مشتریان و اجرای وظایف خود با ارائه خدماتی کامل با مشتریان نظیر خدمات تعمیرگاهی، خدمات سیار خدمات در محل کار و یا درب منزل، خدمات تلفتی و مشاوره ای، خدمات کارت عضویت، خدمات دوره ای و فصلی به فعالیت خود در سراسر کشور می پردازند تا با تجهیزات کامل در شرایط مختلف و در نقاط مختلف آمده خدمت رسانی به خودروسوارن باشند.

تعریف اصطلاحاتی در خصوص خدمات تعمیر و خدمات خودرو در تبریز

تعمیرکار :

شخصی است که با در اختیار داشتن دانش و تخصص کافی در زمینه رفع مشکلات فنی خودروها و توانایی های جسمی و مهارت و تجربه و تخصص کافی به عنوان عضوی از شبکه تعمیرات خودرو در جهت ارائه خدمات خودرویی و تعمیر خودرو فعالیت می کند.

خدمات تعمیر خودرویی :

این خدمات عبارتند از کلیه فعالیت هایی که در راستای برطرف نمودن مشکلات فنی خودروها در شرایطی که خودرو به دلیل نفص فنی از کارافتاده که شامل تعمیر قطعه و یا تعویض آن و یا حمل خودرو به صورت شبانه روزی می باشد.

اکیپ سیار در خدمات تعمیر خودرو :

افرادی که دارای خودروهای خدمات تعمیر خودرو هستند و به منظور دسترسی سریع تر مشترکین در سطح منطقه در حال گردش هستند تا در سریع ترین زمان ممکن دسترسی مشتریکن را ارائه خدمات تعمیر خودرویی راحت تر کنند.

تعمیر و خدمات خودرو در تبریز

یکی از برترین خدماتی که شرکت ها و کارگاه های تعمیر خودرویی و مکانیکی ارائه می دهند خدمات طلایی ست. این  خدمات برای برخی از خودروهای تولید شده ارائه  می گردند. برای بهره مندی از این خدمات کارت طلایی به مشتریان عرضه می شود تا به کمک آن از خدمات کامل و رایگان تعمیر خودرو بهره مند شوند.

همه افراد انتظار دارند که با پرداخت چند ده میلیون تومان پول تا مدت زیادی بدون دردسر از وسیله نقلیه خود استفاده کنند اما متاسفانه بسیاری از خودروسواران  با مشکلات خرابی شدن خودروهای صفر کیلومترشان مواجه می شوند. متاسفانه برخی از افراد از کیفیت برخی خودروهای داخلی ناراضی هستند به همین سبب برای پیشگیری از این مشکلات و رفع نقص خودرو و بسیاری از موارد دیگر خدمات کارت طلایی را برای مشتریان عنوان کردند. این خدمات با احتساب مبلغی از مشتریان در بازه زمانی های مختلف تمدید می شوند و به صورت یک کارت طلایی در اختیار آنان قرار می گیرد.

از مهم ترین خدمات کارت طلایی تعمیر خودرو می توان به جبران خسارات ناشی از حوادث مختلف، سرقت های خودرو، سرویس های تعمیر خودرو، حمل خودرو در محل در تمامی شهرها و نقاط مختلف کشور، مشاوره های تلفنی یا به عبارتی راه اندازی های تلفنی، ارائه کلیه سرویس های نگهداری و یا حتی تعویض خودرو اشاره کرد.

انواع کارت های طلایی تعمیر و خدمات خودرو

کارت های طلایی که از طرف شرکت های خودروسازی و تعمیرگاه های خودرویی برای رفاه عموم مشتریان صادر می شوند در چندین لایه مختلف قرار می گیرند که شامل کارت طلایی سالانه و کارت هایی یک تا چند ستاره هستند. عمده خدماتی که در سطوح مختلف توسط شرکت های مختلف ارائه  می شوند شامل مشاوره های تلفنی، خدمات تعمیر خودرویی، مشاوره های فنی، انجام فعالیت های امدادی به صورت شبانه روزی، جا به جایی و حمل خودروها و یا حتی سرنشینان به صورت کاملا رایگان، تعمیرات در محل بر اساس تعرفه هایی که تعیین شده می باشد. کارت های طلایی خسارت هایی که به قسمت های زیرین خودرو نیز وارد می شود را هم تحت پوشش خود قرار می دهد. در صورتی که بخش زیرین خودرو به هر دلیلی دچار آسیب شود کارت طلایی بر اساس شرایط و ضوابطی خسارت وارد شده را برطرف می کند.