نمایندگی نصب و تعمیر ظرفشویی ( تعمیرات ظرفشویی ) در تبریز 

شست و شوی ظروف کاریست که باید روزانه انجام شود و این کار متاسفانه برای جامعه امروزی و خانواده های ایرانی تبدیل به یک دغدغه اساسی شده است، زیرا اکثر بانوان شاغل هستند و دیگر مانند سابق نیست که فقط خانه داری کنند و وقت کافی داشته باشند. از این رو وجود دستگاه ماشین ظرفشویی در هر خانه از اهمیت بالایی برخوردار بوده و صرفه جویی قابل توجهی در زمان می کند و باعث سهولت زندگی شده است.

خرابی ماشین ظرفشویی اما همه این معاملات را بر هم میزند و کابوس بیشتر خانم های خانه در است. تعمیر ماشین ظرفشویی یکی از مشکلات رایج در منازل می باشد و از آنجایی که ظرف ها باید به صورت روزانه شسته شوند، پس با یک ظرفشویی خراب که درست کار نمی کند یا اصلا کار نمی کند به زودی آشپزخانه شما زیر کوهی از ظروف کثیف دفن خواهد شد. تعمیرات ماشین ظرفشویی باید  توسط کارشناسان کاربلد و با استفاده از تجهیزات تخصصی این حوزه انجام پذیرد؛ از این‌رو، نه تنها عیوب ایجاد شده در ظرفشویی ها مرتفع می گردد بلکه به دلیل اعمال گردگیری ها، تنظیمات تخصصی و عملیات ویژه در حین تعمیر، کیفیت اولیه دستگاه بازیابی می گردد.

برخی از رایج ترین اشکالات پیش آمده برای مشین های ظرفشویی عبارت است از خرابی قفل درب ماشین ظرفشویی، هیتر، پمپ تخلیه، واشر در ماشین ظرفشویی، ترموستات و محفظه مواد شوینده که حتما باید توسط متخصصین این حوزه رفع شوند و ما خودمان به تنهایی نمی توانیم درستشان کنیم. در ادامه با تعمیرکار 118 همراه باشید تا به شما در پیدا کردن بهترین تعمیرکار ماشین ظرفشویی در تبریز، کمک کنیم.

تعریف نکات و اصطلاحاتی در خصوص خدمات نصب و تعمیر ظرفشویی در تبریز

استفاده از ماشین ظرفشویی تا حد بسیار زیادی مصرف آب خانگی را پایین می آورد. صرفه جویی در زمان میتواند از مهمترین نکات این دستگاه باشد که به جای صرف وقتمان درآشپزخانه و شستن ظروف، زمان بیشتری را در کنار فرزندان و همسر خود می توانیم داشته باشیم. در شستشو با دست بهترین زمان پذیرایی از مهمان بعد از صرف غذا به شستن ظروف می گذرد، در صورتیکه در شستشو با ماشین ظرفشویی بعد از صرف غذا در کنار میهمان خود هستید. در شستشو با دست مجبوریم از آب ملایم استفاده کنیم در صورتیکه در ماشین ظرفشویی آب داغ استفاده می شود، لذا عمل ضد عفونی نیز تا حدی انجام می شود.

هنگام شستشو با دست، ظروف به علت استفاده از اسکاچ بعد از چند ماه خش برداشته و کدر می شوند در حالی که در ماشین ظرفشویی از مواد شوینده مناسب استفاده نماییم ظروف همیشه براق و شفاف باقی می مانند. در شستشو با دست میزان استفاده از مایع ظرفشویی بسیار زیاد است در صورتیکه در ماشین ظرفشویی میزان مصرف پودر بسیار کم است. مواد شوینده به پوست دست آسیب زیادی می رسانند در صورتی که در ماشین ظرفشویی دست شما با مواد شوینده هیچ وجه تماسی ندارد.

در شستشو با دست به علت ایستادن زیاد و بی حرکت ماندن خطر بیماری هایی مانند واریس، آرتروز ستون فقرات و زانو بسیار بالا می رود در حالی که در شستشوی ماشینی این احتمال وجود ندارد. در شستشوی دستی امکان لب پر شدن ظروف چینی و کریستال شما وجود دارد در حالیکه در ماشین ظرفشویی این امکان به حد صفر می رسد. مواد کلره و یا اکسیژنه موجود در پودر ها و قرص های ماشین ظرفشوئی عمل ضدعفونی ظروف را تکمیل می کنند. همچنین نکاتی را باید به یاد داشته باشید که عبارتند از: دستگاه را بیش از حد ظرفیت آن پر نکنید و متناسب با میزان کثیفی ظرف ها برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید.

از شوینده های مرغوب و دارای استاندارد بالا و متناسب با مدل دستگاه خود استفاده کنید و از نمک های مناسب و اصلی برای ماشین ظرفشویی استفاده کنید. فیلتر دستگاه را مرتبا تمیز کنید و در صورت پوسیدگی و خرابی لاستیک و چفت درب سریعا با نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز ظرفشویی برای تعویض آن تماس بگیرید. هرگونه نشتی در ماشین ظرفشویی را جدی بگیرید و تا حد امکان ته مانده های غذا را از ظروف حذف کنید تا مانع گرفتگی پمپ و یا دیگر شیلنگ های دستگاه شوید.

خدمات تعمیرات ظرفشویی در تبریز

 • عیب یابی، ترمیم و تعمیر جت پمپ انواع ماشین ظرفشویی

 • عیب یابی، ترمیم و تعمیر شیر برقی انواع ماشین ظرفشویی

 • عیب یابی، ترمیم و تعمیر تایمر انواع ماشین ظرفشویی

 • رمزگشایی از کد های خطای انواع ماشین ظرفشویی

 • نصب و راه اندازی و سرویس انواع ماشین ظرفشویی

 • تهیه مواد مرغوب شوینده برای انواع ماشین ظرفشویی

 • عیب یابی، ترمیم و تعمیر برد الکترونیک انواع ماشین ظرفشویی

 • عیب یابی، ترمیم و تعمیر جت پمپ دایرکت درایو انواع ماشین ظرفشویی

 • عیب یابی، ترمیم و تعمیر پمپ تخلیه انواع ماشین ظرفشویی

 • عیب یابی، ترمیم و تعمیر المنت کف انواع ماشین ظرفشویی

 • عیب یابی، ترمیم و تعمیر هیتر لوله ای انواع ماشین ظرفشویی در مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی

 • عیب یابی، ترمیم و تعمیر هیدروستات انواع ماشین ظرفشویی