مرکز باربری و حمل بار ( اسباب کشی ) در تبریز 

از زمان های گذشته تا کنون، یکی از دغدغه های بزرگ انسان جابجایی است و سبب پیشرفت و توسعه تمدن ها بوده است. در مفهوم کلمه باربری و اتوبار می توان به انتقال دادن و جابجا کردن انسان، اموال و کالاها از جایی به جای دیگر اشاره نمود. امروزه شرکت های زیادی در حوزه جابجایی و حمل بار در حال فعالیت می باشند که مرکز باربری و حمل بار تبریز یکی از آنهاست که متخصص در امر بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در استان آذربایجان شرقی می باشد که به صورت شبانه روزی ( حتی در تعطیلات ) خدمات جابجایی وسایل منزل و حمل بار را با وانت، نیسان و کامیون انجام می دهد و تمامی خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما انجام می دهد.

این شرکت به صورت شبانه روزی خدمات اسباب کشی را در تبریز به عنوان برترین باربری در خدمت شما در تمامی محدوده های استان آذربایجان شرقی می باشد و بهترین سرویس دهی باربری را برای اسباب کشی مشتریان ارسال می کند. به عنوان یک شرکت باربری تبریز، در امر ارائه خدمات شرکت باربری و اسباب کشی منزل، حمل و نقل کالاها و وسایل اداره، بسته بندی لوازم منزل و واحدهای تجاری، بسته بندی تخصصی اثاثیه منزل با شیوه های جدید و استاندارد بابل رپ و استرچ رپ با استفاده از دستگاه و کارگران کاردان و مجرب به همراه ماشین های معمولی و سرویس VIP با انتخاب خود مشتری، همواره سعی مان این است که بتوانیم به یاری خداوند متعال گامی در جهت خدمت رسانی به مردم و کمک به آن ها برداریم و بتوانیم رضایت خاطر مشتریانمان را بدست آوریم.

استانداردهای شرکت باربری و حمل بار در تبریز

 1. نگهداری ایمن و مطمئن از اسباب و وسایل : ما به شما وسایل بسته بندی با کیفیتی ارائه می دهیم تا در تمامی شرایط آب و هوایی و مسافتی وسایل شما ایمن به مقصد برسد. خدمات باربری ما در شرکت باربری تبریز همچنین شامل بسته بندی ایمن و اصولی می باشد، تا وسایل بتوانند فشار لازم را در طول مسیر تحمل نمایند. همچنین برای لوازم حساس بسته بندی های پایدار و مناسب را در نظر می گیریم.

 2. باربری و حمل بار قابل اعتماد : ما رانندگان مجرب و آموزش دیده ای داریم که می دانند چگونه باید یک کامیون را بارگیری نمایند. همچنین در تمامی مراحل باربری، اقلام را در کدام مکان ها قرار دهند که ایمن تر باشد.

 3. باربری و حمل بار منظم و سر وقت : زمان برای هر دو طرف قرارداد چه مشتری و چه شرکت باربری تبریز غنیمت است. تمامی مراحل در باربری تبریز به موقع و با تنظیم دقیق زمانی انجام می پذیرد.

خدمات باربری و حمل بار در تبریز

 • حمل بار به شهرستان

 • بسته بندی وسایل منزل

 • بیمه باربری

 • وانت بار و نیسان بار

 • صرفه جویی در هزینه ها

 • سرویس دهی ۲۴ ساعته

 • مشاوره اسباب کشی

 • بسته بندی اثاثیه منزل

 • حمل بار درون شهری

 • چیدمان وسایل منزل

توصیه های مرکز باربری و حمل بار تبریز

سعی کنید حتما از یک هفته قبل از اسباب کشی، خود را کاملا آماده کنید و حد الامکان هر شب به محل جدید سر بزنید و از درستی و سلامت همه چیز (سیم های برق، لوله های آب و سیستم فاضلاب و گچ و رنگ دیوارها و…) مطمئن شوید تا در روز اسباب کشی و بعد از آن دچار مشکل نشوید و نیاز به صرف زمان بیشتر جهت این امور نباشد. در روز اسباب کشی از کارگران بخواهید که موقع حمل اشیاء (به خصوص اشیاء شکستنی و یا قیمتی) اصلا عجله نکنند و بهتر است اسباب کشی در ساعت هایی انجام شود که ترافیک در آن کمتر است. می دانید که ساعت های اوج ترافیک از 7 الی 9 صبح و از طرف دیگر از 5 بعدازظهر الی 7 شب است. اگر جابجایی وسایل از مغازه ای به مغزه دیگر یا اداره و یا شعبه بانک (چه دائم و چه به صورت موقت) صورت می گیرد، بهتر است از چند روز قبل نوشته هایی بر روی کاغذ با سایز بزرگ چاپ شود و آدرس و شماره تماس محل جدید کاملا درشت و خوانا بر روی آن نوشته شده باشد. توصیه می شود که این کار را به لحظات آخر موکول نکنید، چون بدلیل فشار و همچنین گاهی طولانی بودن زمان جابجایی، ممکن است انجام این امر حیاتی را فراموش و یا اصلا فرصت انجام دادن آن را در آن روز پیدا نکنید.