سالن زیبایی بانوان ( لیست بهترین آرایشگاه های زنانه ) در تبریز 

سالن زیبایی بانوان در تبریز یکی از قدیمی ترین مکان هایی است که در گذشته نیز برای زیبا کردن چهره خانم ها وجود داشته است. امروزه آرایشگاه زنانه به جایی می گویند که در آن خدمات زیبایی زنان از قبیل آرایش، اصلاح ابرو، اصلاح صورت، پیرایش و کوپ و کوتاهی مو، آرایش صورت، شنیون، براشینگ، میکاپ، رنگ و مش و لایت، فر و بافت مو، خدمات ناخن، اپیلاسیون، گریم و آرایش عروس و … انجام می شود.

در گذشته در آرایشگاه های زنانه انواع خدمات کوتاهی مو و حنا برای دست و پاها و موها انجام می شد. اصطلاح سرخاب سفید آب را همه ما شنیده ایم. این اصطلاح مربوط به زمان های قدیم است که جهت آرایش خانم ها با استفاده از مواد سرخاب و سفید آب استفاده می شد. در گذشته در بسیاری از حمام ها نیز انواع خدمات زیبایی برای خانم ها انجام می شد. خدمات آرایش و زیبایی در گذشته بسیار محدود بود، هم از لحاظ نوع خدمات و هم از لحاظ فضای انجام خدمات.

اما امروزه برخی از آرایشگاه ها مجهز به رایانه و ژورنال دیجیتال برای نمایش و انتخاب مدل مو، آرایش، ناخن، رنگ مو و غیره شده‌ اند. با استفاده از دستگاه‌ های استریل برقی، تجهیزات آرایشگاهی استریل شده و صندلی‌ های برقی جایگزین چهارپایه‌ های قدیمی شده و استفاده از وسایل بهداشتی مشترک در آن‌ ها کاملا ممنوع شده است. 

خدمات سالن زیبایی بانوان در تبریز

گریم و میکاپ عروس

در سالن زیبایی بانوان در تبریز، آرایشگران با بهره گرفتن از چندین سال تجربه و مواد باکیفیت آرایشی و همچنین با استفاده از بهترین متدهای روز دنیا در زمینه میکاپ عروس، سعی می شود بهترین خدمات به مشتریان ارائه شود تا یک خاطره به یاد ماندنی و رویایی برای بانوان ساخته شود. همچنین با هنر گریم صورتی متعادل تر و زیباتر را برای بانوان به ارمغان می آورند تا رضایت شان را بدست آورند، مخصوا که خانم ها خیلی حساس و با دقت هستند و به همه جزئیات توجه می کنند.

اصلاح ابرو

قاب چشمان شما در دستان هنرمندان سالن زیبایی بانوان در تبریز همیشه در بهترین حالت ممکن باقی خواهد ماند. در سالن زیبایی بانوان در تبریز انواع خدمات اصلاح ابرو، قرینه سازی، هاشور ابرو برای شما عزیزان انجام می شود.

رنگ و مش

در سالن زیبایی بانوان در تبریز، موهای بانوان با رنگ‌ هایی با درصد پایین آمونیاک رنگ می شوند. تمامی دقت متخصصین آرایشگر بانوان بر این است که در درجه اول سلامت مو ها حفظ شود و در صورت ریسک بالا آسیب مو، هرگز اقدام به رنگ نخواهند کرد. متخصصین آرایشگر تبریز توانمند به انجام انواع خدمات رنگ و مش از جمله هایلایت، آمبره و بالیاژ هستند.

شینیون مو

انتخاب بهترین مدل مو برای بانوان که بسیار حساس هستند و به زیبایی خود بسیار توجه می کنند و ارزش می دهند، سعی می شود به گونه ای انجام شود که هماهنگی مطلبوبی با فرم صورت و لباس خانم ها داشته باشد، و این اساس کار متخصصین طراح موی سالن زیبایی بانوان در تبریز می باشد. شینیون هنری است که به تخصص و تجربه نیاز دارد و یکی از هنری‌ ترین مدل‌های آرایشگری است. جلوه‌ های زیبا و گیرا، وابسته به ابتکار، ذوق و سلیقه آرایشگر حرفه‌ ای است.

کراتینه مو

اگر مو های شما بر اثر بی احتیاطی آسیب دیده است، یا به دنبال موهایی کاملا صاف هستید، از موهای مجعد خسته شدید، متخصصین آرایشگر بانوان در تبریز با بهره گیری از بهترین روش ها و با کیفیت ترین مواد کراتینه از معتبرترین برند های بزرگ دنیا، موهای سالم را به شما هدیه می دهند. 

خدمات ناخن

زیبایی دستان تاثیر به سزایی در اعتماد به نفس بانوان دارد. در سالن زیبایی بانوان در تبریز با به کارگیری جدیدترین روش ها به شما بانوان عزیز کمک می شود تا ناخن هایی هر چه زیباتر داشته باشید. همچنین متخصصین آرایشگر بانوان در تبریز برای حفظ سلامت و بهداشت ناخن های شما، نهایت دقت را به خرج می دهند.

شرایط تاسیس سالن زیبایی بانوان در تبریز

  • در نظر گرفتن هزینه های اولیه برای افتتاح کردن آرایشگاه زنانه

  • کسب مجوز برای فعالیت سالن زیبایی

  • انتخاب موقعیت مکانی خوب برای افتتاح آرایشگاه

  • استخدام پرسنل واجد شرایط و متخصص 

  • فضای تمیز، شیک و ایمن برای آرایشگاه ایجاد کنید

  • طیف گسترده ای از خدمات آرایشی و زیبایی را ارائه دهید

  • رضایت مشتریان خود را حفظ کنید