مرکز تدریس خصوصی ( تدریس خصوصی ) در تبریز 

 کلاس های تدریس خصوصی بازدهی بالاتری  نسبت  به کلاس های تدریس گروهی و مدرسه و دانشگاه دارد. در کلاس چون دانشجو و دانش آموز به راحتی می تواند سوالات خود را بپرسد و اشکالاتش را برطرف نماید، بازدهی و تاثیر گذاری این کلاس ها بالاتر است. کلاس شرایط  راحت تری دارد و جلسات تدریس خصوصی معمولا در منزل برگزار می شود. بنابراین دانش آموز هم در زمان مناسبتری و هم با لباس راحتتری می تواند در کلاس شرکت نماید و مطالب را به بهترین شکل یاد بگیرد. استفاده از کلاس در ایام امتحانات و همچنین در طول ترم باعث صرفه جویی در وقت دانشجویان و دانش آموزان می شود. کلاس انعطاف بالایی دارد. هر تعداد جلسه که لازم باشد و در هر زمانی می توان از جلسات و کلاس های تدریس خصوصی استفاده  نمود. کلاس در بسیاری از مواقع بهترین گزینه برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در کنکور است.

مزایای تدریس خصوصی در تبریز

یادگیری تک به تک

کلاس های پرجمعیت مدرسه یکی دیگر از دلایل ضعف پایه ای دانش آموزان است. در یک کلاس پرجمیعت معلم از توضیح مطالب مناسب با فهم هر دانش آموز ناتوان است و قادر نیست تمام سوالات دانش آموزان از مباحث درسی را پاسخ بدهد. همچنین یک دانش آموز ممکن است از طرح سوال اضافه خجالت بکشد چرا که می داند زمان کلاس متعلق به تمام دانش آموزان است. بنابراین ممکن است با حجم زیادی از مطالب مبهم رو به رو شود که شاید فرصت رفع اشکال آن ها را از معلم خود پیدا نمی کند.

ایجاد اعتماد به نفس

دانش آموزان مشتاقند در محیط خانه از والدین خود سوالاتشان را بپرسند و در بسیاری از مواقع، پدرها و مادرها به دلیل زمان کم و درگیری های خارج از خانه فرصت پاسخگویی به سوالات فرزندانشان را ندارند. از طرفی ممکن است والدین نتوانند به خوبی و اصولی فرزندشان را در مبحث مورد نظر راهنمایی کنند. یک معلم خصوصی خوب با تدریس خصوصی در منزل، می تواند برای یادگیری فرزند شما زمان کافی بگذارد و با ایجاد فضای مناسب می تواند جهت یادگیری عمیق تر دانش آموز به پرسش و پاسخ بپردازند. تدریس خصوصی در منزل می تواند علاوه بر تقویت یادگیری دانش آموز اعتماد به نفس و عزت نفس وی را در مدرسه افزایش دهد.

حفظ تمکز دانش آموز

گاهی اوقات موقعیتی پیش می آید و والدین مجبور به تغییر مکان مدرسه فرزندانشان می شود. در برخی موارد دانش آموز به دلیل تغییر محل مدرسه اش و ورود به محیط جدید ممکن است موجب اضطراب شود. این استرس ممکن است باعث افت تحصیلی دانش آموز شود. استفاده از تدریس خصوصی در منزل می تواند یک راه حل مناسب و اثر بخش برای تقویت درسی دانش آموز و کاهش اضطراب وی باشد. البته قیمت تدریس خصوصی برای دروس مختلف متفاوت است که تخمین هزینه تدریس خصوصی در نیم خط با توجه به سطح علمی دانش آموز در درس مورد نظر انجام خواهد شد.

انواع تدریس خصوصی در تبریز

  • تدریس خصوصی ریاضی

  • تدریس خصوصی فیزیک

  • تدریس خصوصی شیمی

  • آموزش خصوصی زیست

  • تدریس خصوصی زبان

  • تدریس خصوصی عربی

  • تدریس خصوصی دروس دوره ابتدایی

  • تدریس خصوصی دورس دوره متوسطه

  • تدریس خصوصی دروس دانشگاهی