نمایندگی نصب و تعمیر لباسشویی ( تعمیرات لباسشویی ) در تبریز 

ماشین لباسشویی امروزه یکی از وسایل اساسی هر خانه ای است که تمامی لباس ها و پارچه های ما را سریع و بهینه می شوید و تمیز می کند. به همین خاطر در صورت خرابی و بروز مشکل در کارکرد عادی آن، زندگی روزمره ما دچار مشکل می شود. تعداد زیادی از مردم برای استفاده از بهترین لباسشویی های موجود، به سراغ برندهای خارجی گران قیمتی همچون ال جی، سامسونگ و بوش می روند.

اما حتی لباسشویی های برند نیز بالاخره دچار خرابی و مشکل خواهند شد. تعمیر ماشین لباسشویی نیز یکی از موضوعات درد سرساز است که اگر به موقع اقدام نشود مجبور می شوید، زحمت شستشن لباس ها را خودتان به جان بخرید. تعمیرات ماشین لباسشویی هنگامی که دستگاه به مشکل برمی خورد امری جدی است، اما برای تعمیر کردن ماشین لباسشویی از چه تعمیرکار و سرویسکاری استفاده کنید، حرف اول و آخر را در تضمین دستگاه شما می زند. تعمیرات لباسشویی در تبریز به کمک تیمی از متخصصان خبره و زبده که مهارت اجرای تعمیرات در همه برند های ایرانی و خارجی را دارند، انجام می شود.

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در تبریز با در اختیار داشتن یک تیم فعال و مجرب، موفق شده است بخش اعظمی از تعمیرات لباسشویی شمالغرب کشور را بر عهده بگیرد و در این مسیر موفقیت های بسیاری را ازآن خود کند. ما نیز در این مقاله قصد داریم راهکارهای نگهداری از ماشین لباسشویی و معرفی یک تعمیرکار حرفه ای ماشین لباسشویی در تبریز را در قالب مطالب مهمی به شما ارائه دهیم. 

تعریف نکاتی در خصوص نگهداری و استفاده درست لباسشویی در تبریز

برای افزایش طول عمر ماشین ماشین لباسشویی، آن را را در مکانی که کاملا تراز باشد قرار دهید. همچنین از شستشوی لباس ها با دفعات زیاد و پشت سر هم شدیدا خودداری کنید. بیش از اندازه ظرفیت دستگاه، لباس در داخل آن نریزید و برای هر نوع لباس از برنامه شستشوی مربوط به آن بهره بگیرید. پس از چندین بار شستشو محفظه پودر و فیلتر لباسشویی را تمیز کنید و کوچک ترین نشتی آب را جدی بگیرید و فورا با یکی از نمایندگی ها یا تعمیرگاه های مجاز ماشین لباسشویی برای پیگیری و رفع آن تماس بگیرید.

در صورت شنیدن صداهای غیر عادی از دستگاه سریعا آن را خاموش کرده و با یکی از مراکز تعمیراتی معتبر ماشین لباسشویی تماس بگیرید. سرویس ماشین لباسشویی اگر هر سال و به صورت منظم انجام شود و همچنین از شوینده و جرم گیر استاندارد استفاده کنید، ماشین لباسشویی شما هرگز دچار خرابی با هزینه های زیاد نمی شود و در واقع عمر آن افزایش می یابد.

در زمان سرویس لباسشویی توسط سرویس کاران ماشین لباسشویی در تبریز، تعمیر تمامی تسمه ها و اتصالات موتور مثل بلبرینگ ها، چرخ دنده ها و سه نظام چک و روغن کاری شده و کاسه نمد آن ها تعویض می شود، شلنگ، لوله ها و دیگ برای پوسیدگی و رفع نشتی اتصالات بررسی می شوند، صدا و میزان لرزش موتور در هنگام مراحل شست و شو و آبکشی آزمایش و عیب یابی می شود و ایرادهای موجود رفع می شوند.

اصلی ترین علت نچرخیدن درام ماشین لباسشوی حجم بالای لباسی است که داخل ماشین لباسشویی ریخته اید و همچنین دلیل بوی بد و غیر قایل تحمل ماشین لباسشویی، رشد کپک در درزهای لباسشویی است که اگر بعد از ر بار استفاده از دستگاه، آن ها را با دستمال خشک کنید یا در لباسشویی را باز بگذارید تا هوا به داخل دستگاه بخورد و رطوبت را از بین ببرد.

مشکلات معمول لباسشویی و روش حل آن در تبریز

خشک کن لباسشویی کار نمی کند، لرزش شدید و غیر عادی ماشین لباسشویی در حین کارکردن، درب باز و بسته نمی شود، ماشین لباسشویی آبگیری شده اما بدون وقفه آب جمع شده تخلیه خواهد شد و مراحل شستشو تکمیل نمی گردد، موتور لباسشویی سوخته، سه نظام دچار مشکل شده، بدنه لباسشویی برق دارد، واشر آب لباسشویی خراب شده و آب به داخل ماشین نمی‌رسد و باعث می‌شود عملکرد شستشو ناقص باشد، تایمر لباسشویی خراب شده، لاستیک دور درب خراب شده، تسمه ماشین لباسشویی پاره شده، نچرخیدن دیگ لباسشویی، لباسشویی روشن نمی شود، لباس ها را خوب نمی شوید، سرو صداهای ناهنجاری که حین چرخیدن ماشین لباسشویی از آن تولید می‌شود و … که همه این موارد به دستان توانمند متخصصان تعمیر لباسشویی در تبریز قابل حل و درست شدن است.

نحوه تمیز کدن لباسشویی

تمیز کردن ماشین لباسشویی شامل دو بخش داخلی و خارجی دستگاه می شود که برای قسمت داخلی، از آب گرم و یک فرچه برای تمیز کردن پخش کننده مواد شوینده استفاده کنید، فیلتر را تمیز کنید و یادتان باشد که نباید با آب بشویید و از مواد شوینده ای که خاصیت خورندگی دارند استفاده نکنید و برای قسمت خارجی، یک محلول رقیق از مایع شوینده و آب درست کرده و با آن شروع به تمیزکاری کنید و سپس با دستمال خشک کنید. همچنین اسفنج یا دستمالی که برای تمیز کردن سطح لباسشویی استفاده می کنید نباید زبر و یا خشن باشد.